O nas

Interdyscyplinarny zespół specjalistów – zwycięska strategia
Stratedzy Esper Center skupiają się na określeniu długo i krótkoterminowych celów dla Państwa biznesu, stosując innowacyjne metodologie zarządzania projektami, a także najlepsze branżowe praktyki. Zaangażowani we współpracę z Państwa firmą eksperci wyjdą daleko poza kanon oczywistych rozwiązań, odkrywając dodatkowe szanse, a w rezultacie wytyczając najlepszą z możliwych dróg do sukcesu.
 
Eksperci - procesy inwestycyjne
Pracujący dla Esper Center specjaliści zajmujący się procesem inwestycyjnym są znawcami wszystkich jego aspektów, począwszy od procedur administracyjnych związanych z budownictwem, przez nadzorowanie robót, aż po komercjalizację gotowych obiektów. Bazując na bogatej wiedzy, zdolnościach analitycznych i innowacyjnym podejściu, nasi eksperci są w stanie sprostać każdemu zadaniu.
 
Wyselekcjonowani dostawcy
Dokładamy wszelkich starań aby kooperanci z którymi mamy przyjemność współtworzyć Państwa sukcesy oferowali najwyższą możliwą do uzyskania jakość. Wszyscy dostawcy których produkty włączamy do swojej oferty przechodzą audyt jakości, zarówno produktów jak i procedur obowiązujących w firmie.
 
Skuteczni inżynierowie
Jeśli chodzi o technologie, nasze zasady  są proste – używamy najlepszych dostępnych rozwiązań, aby podejmować mądre decyzje. Jeśli żadne istniejące rozwiązanie nie pozwala nam na spełnienie wymagań klienta – po prostu tworzymy własne.
 
Doświadczony zespół
Przy opracowywaniu każdego procesu inwestycyjnego niezbędna jest szczegółowa analiza. Nasz personel wykona audyt uwarunkowań formalno-prawnych, architektonicznych i finansowych oraz wszystkich innych istotnych czynników wpływającymi na opracowanie najlepszej z możliwych strategii.
 
METODOLOGIA, STRATEGIA, TECHNOLOGIA, REALIZACJA
Te elementy są podstawą sukcesu. Dzięki umiejętności płynnego połączenia wszystkich aspektów realizowania projektów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom spójne, pochodzące w całości z jednego źródła rozwiązania.

Współpracujący z nami partnerzy oszczędzają czas i pieniądze!

Kluczowy personel

jacek-korwin-malaszynski
Jacek Korwin-Małaszyński Prezes zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie związane z realizacją dużych projektów deweloperskich, zarówno inwestycji mieszkaniowych jak i przemysłowych. Sześć lat pracował jako koordynator projektu w wiodącej firmie deweloperskiej. Obecnie Proxy of the Management Board w firmie Prime Real Estate Solutions S.A., Project Manager w firmie Prime Interiors Sp. z o.o., Project Manager w firmie Matrix Marketing Sp. z o.o. oraz od 2008 roku pełni role Członka Zarządu w firmie APP-Projekt. Wcześniej pracował m.in. w Star Investments, SJM Construction & Development Group, Holgate. Jacek Małaszyński uczestniczył jako Project Manager w przygotowaniu inwestycji do realizacji, koordynacji projektowania, monitoringu realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych – aktywnie uczestnicząc w procedurach uzyskiwania odpowiednich warunków realizacji, pozyskiwania mediów, uzyskiwania zarówno decyzji pozwolenia na budowę jak i pozwoleń na użytkowanie.

mateusz borowski
Mateusz Borowski Wiceprezes zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Karierę rozpoczął w Departamencie Bezpieczeństwa Wielkopolskiego Banku Kredytowego. Następnie realizował zadania dla firm działających w sektorze nowoczesnych technologii: Bestcom Sp. z o.o. oraz ZNAK CK Sp. z o.o. Od 2006 roku pełni funkcję dyrektora zarządzającego w WEBXL, firmie działającej w sektorze nowoczesnych technologii, gdzie zajmuje się koordynowaniem projektów. Ekspert w zakresie innowacyjnych technologii informatycznych oraz obsługi projektów inwestycyjnych realizowanych z udziałem dotacji i grantów. W ramach obsługi przedsięwzięć inwestycyjnych brał udział w realizacji kilkudziesięciu projektów. Od 2010 roku Członek zarządu w AGROEURO Sp. z o.o. gdzie zajmuje się koordynowaniem projektów inwestycyjnych z wykorzystaniem funduszy unijnych. Specjalista z zakresu zarządzania oraz ochrony własności intelektualnej. Od 2013 roku pełni funkcję Prezesa zarządu WEBXL Sp. z o.o.

wsparcie już na etapie planowania