Targi energii EXPOPOWER / InnoPower / greenPOWER za nami.

Budma 2015 targi mtp
Targi Budma 2018 MTP Poznań, największe wydarzenie w branży.
16 marca 2018
ITM MTP Poznań – Innowacje Technologie Maszyny.
14 czerwca 2018

Targi energii EXPOPOWER / InnoPower / greenPOWER za nami.

EXPOPOWER GreenPower

EXPOPOWER GreenPower

EXPOPOWER / InnoPower / greenPOWER za nami, wiele ciekawych rozmów i spotkań, innowacyjnych produktów.
Nowoczesne technologie w energetyce są jednym z elementów które wpływają na wskaźnik ROI realizowanych projektów, ale też stanowią o przewadze konkurencyjnej. Z tego też powodu śledzimy trendy i nowości rynkowe, aktywnie uczestniczymy w istotnych wydarzeniach branży elektrycznej i energetycznej.

 

Dwa najważniejsze wydarzenia Targów Energii EXPOPOWER 2018 to debata o innowacjach Forum InnoPower i kongres Energi@21 z udziałem wszystkich grup energetycznych. Podczas trzech dni uznani naukowcy i praktycy z kraju i z zagranicy roztaczali wizje współczesnych potrzeb i oczekiwań świata wobec elektroenergetyki.

 

Wśród uczestników targów nie zabrakło licznej reprezentacji liderów sektora – wiodących producentów, dystrybutorów i usługodawców. Zaprezentowali bogatą ofertę nowych produktów oraz rozwiązań technologicznych z zakresu energetyki i elektrotechniki, budownictwa energetycznego i technologii energooszczędnych, energii cieplnej, elektrycznych urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym, urządzenia do pomiarów i automatyki oraz detekcji gazów i wycieków, oświetlenia, telekomunikacji energetycznej, smart grids czy energii odnawialnej.
5/5 - (3 votes)