Program GII „Innowacje w zakresie zielonych technologii”

badania-rozwoj
„B + R dla Wielkopolski” – regionalne forum współpracy między nauką i biznesem.
15 lutego 2016
EURO-REKLAMA 2016 Międzynarodowe Targi Poznańskie
26 maja 2016

Program GII „Innowacje w zakresie zielonych technologii”

zielona energia

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez Ambasadę Królestwa Norwegii w Polsce. Spotkanie inicjowało nowy program Funduszy Norweskich.
Obecnie realizowany program należy do perspektywy Funduszy EOG i Norweskiego. Seminarium miało charakter informacyjny, przedstawiciele Operatora programu – Innovation Norway zaprezentowali bardzo obszernie możliwości oraz aspekty formalne jakie spełnić musi podmiot ubiegający się o dotacje. Beneficjentami programu mogą być polskie małe i średnie przedsiębiorstwa, które samodzielnie lub wspólnie z partnerami z Polski lub Norwegii realizować będą projekty w zakresie wpływu przedsiębiorstwa na środowisko. Partnerami w projektach mogą być małe i duże przedsiębiorstwa, instytucje badawcze oraz klastry, zarówno z Polski, jak i z Norwegii. Całkowita kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów realizowanych w ramach programu wynosi blisko 18 milionów euro.
Zapraszamy firmy które działają w sektorze zielonych technologii, lub przedsiębiorców którzy chcieliby rozpocząć działania wpisujące się w program do kontaktu i współpracy w ramach pozyskania grantu.
Polska jest partnerem który w ramach współpracy otrzymał najwięcej środków.
Norway-Grants-13-beneficiary-states_embed_body_large
5/5 - (3 votes)